Phonak Yardımcı Dinleme Cihazları

  • Anasayfa
  • Blog
  • Phonak Yardımcı Dinleme Cihazları
25Haziran 2020

TV’yi Daha İyi İşitin

TV Connector, phonak Audeo B- Direct ya da kablosuz kabul gören tüm Marvel işitme cihaz tercihlerinizle uyumlu bir cihazdır. Kolay kullanım ve kurulum özelliği vardır. TV ya da güç kaynağına takılan TV Connector 1 metre yarıçapa sahip uyumlu işitme cihazlarını algılamada aktif başarılıdır.

Görüşmelerde Bağlantıda Kalın

Kolay kullanımlı bir mikrofon olan Phonak PartnerMic konuşma aktarımında doğrudan aktarım gerçekleştirebilmektedir. İşitme cihazlarına aktarım sağlayan bu cihaz görüşme kalitesinde öncü bir cihazdır.

TV Connector

Tv Connector Phonak Audeo B- Direct ya da kablosuz Marvel işitme cihazları uyumunda başarılıdır. Tv Connector televizyon ya da güç kaynağına kolay bir şekilde bağlanabilir. Kullanımı da oldukça basittir. 1 metreye kadar uyum sağlayan tüm işitme cihazlarıyla kolay bağlantı kurulumu gerçekleştirebilmektedir. Bir tek cihaz ile birden fazla işitme cihazına desteklenebilir formdadır. Eş zamanlı algılanabilecek işitme cihazları ile sinyaller 15 metre mesafeye kadar doğrudan iletişime açıktır.

Phonak Partner Mic

Yakaya takılan bir mikrofon olan kullanımı basit Phonak cihazı oldukça kullanışlı bir üründür. Net konuşma akışı ile birlikte sohbet keyfinizi kalitelileştirmede üstüne yoktur.

Bir Odyolog Bulun

Size en yakın bir işitme uzmanı bulmanıza yardım ediyoruz. İşitme uzmanları işitme sağlığınız üzerinde iyileştirici etkiye sahip kişilerdir. Onlarla iletişim kurarak işitme sağlığınızla alakalı daha detaylı bilgi edinebilir ve daha farklı seçeneklerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir