Hakkımızda

image

Biz Kimiz?

Hakkımızda

İşitme problemleri yaşayan kişilerin dünyalarına ses ve renk getirmek amacıyla 2K işitme cihazları merkezi olarak hizmete başladık. İşitme sorunu yaşayan bireylerin günlük yaşamında işitebilme ve anlayabilme problemi yaşamamaları kolaylıkla iletişim kurabilmeleri için en iyi hizmeti vermeyi amaç edinen 2K işitme cihazları firmamız müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır. İşitme kaybı olan bireylere uygun cihaz seçimi yapılması için cihazla birlikte REM ölçümlerinin yapılması alanında işitme cihazı kullananaların kulak kalıplarının yapılması ürünlerine teknik servis hizmeti vermek ve pil ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile uzman en iyi eğitimli hizmet vermektedir. Arızalanan cihazlarınızın en kısa sürede tamiri uzman teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Ürün satın alan kişilerin cihazlardan tam anlamıyla verim alabilmeleri ve doğru cihaz kullanabilmeleri için danışmanlık hizmeti sunmaktayız. En gelişmiş işitme cihazı teknolojileri ile mükemmeli hedefleyen bir anlayışla sektörde öncü firmalar arasında yer almaktayız. Firmamız dünya markalarından Phonak ve Widex işitme cihazlarının temsilciliğini yapmaktadır. Kalite belgeli işitme cihazlarımızın Türkiye genelinde vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak üzere satışını yapmaktayız. Satış sonrası teknik servis hizmetlerimiz ile işitme cihazı gereksinimi olan kişilerin sesleri duyabilmesini sağlamak vazgeçilmez ilkemizdir. İşitme alanındaki son teknolojileri yakından takip eden 2K işitme cihazları firmamız en doğru teknolojileri kullanarak kişilerin sorunlarını kolayca çözümlemeyi amaçlamaktadır. İşitme sorunu olan kişilerin hayatlarını daha kaliteli hale getirebilmek ve sorunlarını ortadan kaldırmak amacıyla hizmet vermekteyiz. İşitme cihazlarının satışı, tamiri, bakımı, temizlenmesi konusunda profesyonel hizmet veriyoruz. Yaşamınıza huzur katacak en yüksek teknoloji kullanılarak üretilen işitme cihazı seçenekleri ile estetik kaygısı yaşamadan rahatlıkla duyabileceksiniz. Unutmayalım Duymak hayata bağlar.

Odm. Korhan Kaya

Sorumlu Müdür

image

Misyonumuz

Birçok kişinin sevdiklerinden uzak kaldığı bir dünyada daha kaliteli bir yaşam standartı sunma peşindeyiz. İyi işitememe kaynaklı sorunları ortadan kaldırma hedefiyle çıktığımız bu yolda farkındalığımızı parmakla gösterilebilir standartlara taşıma niyetindeyiz. İşitme yetiniz ne kadar iyi olursa o kadar güzel yaşamak ve mutlu hissetmenin farkındalığıyla yüz yüze gelebileceksiniz. Doğal yollarla duyamayan kişilere yardım elini uzatarak işitme kaybı olan herkesin yüzünde güldürebileceğimize inanıyoruz. İşitme uzmanı olarak faaliyet gösteren pek çok uzmanla ortak bir paydada buluşarak yenilikçi yöntemleri adım adım takip etmekteyiz. İşitme sorunu olan herkesin önündeki engelleri ortadan kaldırarak işitme kaybınıza özel işitme cihazlarıyla sizleri buluşturacağımıza inanıyoruz.

Teknolojilerimiz

2K İşitme Merkezi olarak dünyaca ünlü Phonak ve Widex işitme cihazlarının temsilciliğini yapmaktayız. Firmamız son teknolojil ürünleri kullanmakta olup sadece işitme cihazı olarak düşünülmemelidir. Ürünlerimizin Android ve İOS işlemcili akıllı cep telefonları ile doğrudan bağlantı kurarak kuıllanıcının yaşam konforunu artırmaktadır. Ayrıca TV seyrederken Dex TV Play ve TV connectör gibi ürünlerle yaşam standartını artırmaktadır.

image